Her insan doğduğunda söylenen cümledir "Evlendiği günleri de görelim" cümlesi. Bir insanın en önemli anıdır evliliği. Yılların adeta biriken hayalidir. Kurgu olarak yüzlerce kez yaşar ama gerçeği hayalden daha hızlı geçer, düğünün sonunda sanki beş dakikada oldu bitti gibi gelir.

İşte bu hızla geçen anlarda en önemli nokta hayal ettiklerinizin gerçeğe yüksek oranda dönüşmesidir. Gerçekleşecek organizasyonda seçimleriniz güvenilir ve kurumsal firmalar olması gerekmektedir. Bizde organizasyonunuzun fotoğraf bölümünde sizlere kusursuz hizmet, en unutulmaz kareleri en güzel haliyle yansıtabilmek isteriz...

www.dugunkaresi.com 2006 yılında kurulmuş bir "PAPİŞ" firmasıdır. Papiş doğum fotoğrafçılığı konusunda dalının en bilinen firmasıdır. Dünya doğum fotoğrafçıları derneğine üye ilk Türk firması olmak ile birlikte İbrahim TATLISES, Fenerbahçeli eski futbolcu Alex ve Semih ŞENTÜRK, Cem YILMAZ, Beşiktaşlı eski futbolcu Delgado gibi bir çok ünlü ismin eşlerinin doğumunda ve yüzlerce ailenin doğum fotoğrafında hizmet vermiştir.

2013 yılı itibariyle "Düğün Karesi" adı altında düğün ve doğum günü fotoğraf çekiminde de hizmet vermektedir. En güzel ve unutulmaz anınızı profesyonel ve kurumsal bir kimliğe teslim etmek için sizleride bekleriz.

Saygılarımızla